Sikeres idényen van túl a Mátyusföldi Labdarúgó Akadémia: a felnőttcsapat bajnoki címet szerzett és feljutott, az U19-esek pedig szintén bajnokként zárták a szezont. Az interjúban szó esett a felnőttcsapat szerepléséről, az U19-esek sikeréről, a fiatal játékosok fejlődéséről, valamint arról is, hogyan lehet egy regionális futballműhelyt hosszú távon építeni. A beszélgetésben szóba került a hétvégi BigMat Cup is, valamint természetesen a javában zajló labdarúgó-világbajnokság. Kontár Ronalddal és Kalocsai Enricóval Jakubecz László beszélgetett a Nappaliban. Az interjú 2026. június 22-én hangzott el.
A teljes beszélgetés itt hallgatható meg.
Fotó: Mátyusföldi Labdarúgó Akadémia